Boon zabawka do kąpieli pipes rury

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

69,00 zł

Rury popękały, wzywamy hydraulika!
I kto by pomyślał, że nieszczelne rury mogą być takie zabawne ;) Te w naszym wydaniu sprawiają, że czas kąpieli to nie lada gratka. Nalewamy, wylewamy, odlewamy, przelewamy, dolewamy i tak bez końca. Rury są w pięciu kształtach, można ich używać pojedynczo lub razem tak, aby tworzyły łańcuch. Dzięki przyssawkom do ściany, woda przelewa się z powrotem do wanny, a nie na podłogę. Mali hydraulicy przygotujcie się do pracy.

Amerykańska marka Boon powstała w 2004 roku mając na celu dobro dziecka i jego rodziców. Jej produkty są tworzone z wysokiej jakości materiałów wolnych od Bisfenolu A. Niosą korzyści i praktyczne rozwiązania  dla rodziców, ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków przy opiece i zachęcają do kreatywnej zabawy. Innowacyjne rozwiązania i proste, oryginalne wzornictwo decydują o dużej popularności Boon również w Europie.

Sklep Dziupla.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj. ZAMKNIJ