INFORMACJE O WYSYŁCE

Dbamy o to aby nasi Klienci otrzymali swoje produkty w nienaruszonym stanie, dlatego starannie zabezpieczamy każdą wysyłaną paczkę z zamówieniem. Wszelkie opłaty za opakowanie i zabezpieczenia przesyłki wliczone są w podane w koszyku koszty.

Niestety nie zawsze mamy kontrolę nad tym co się dzieje z paczką w trakcie drogi do naszych Klientów, dlatego zawsze prosimy  o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

Poniżej znajdziesz listę standardowych kosztów dostawy, wraz z szacunkowym czasem dostarczenia zamówienia:

PRZESYŁKA MIEJSKA - WYŁĄCZNIE MIASTO BIAŁYSTOK (do 30 kg) - 10,00 zł  - ZAKUPY POWYŻEJ 150,00 zł BEZPŁATNIE !!!

PRZESYŁKA KURIERSKA PRZEDPŁATA (do 30kg) - 10,00 zł

Czas dostawy: 24h

PRZESYŁKA KURIERSKA POBRANIE (do 30kg) - 21,00 zł

Czas dostawy: 24h

ODBIÓR OSOBISTY - Za darmo!

DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE KRAJU OBOWIĄZUJE PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 200 zł BRUTTO!

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

W przypadku zamówienia płatnego przelewem realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu na rachunku wpłaty. Towar wysyłamy maksymalnie do 4 dni roboczych po wpływie pieniędzy na konto bankowe.

Maksymalny termin oczekiwania na wpłatę to 7 dni. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.

W przypadku zamówienia za pobraniem realizacja zamówienia rozpoczyna się po wpłynięciu formularza zamówienia na skrzynkę poczty elektronicznej sklepu, towar wysyłany jest maksymalnie do 4 dni roboczych po otrzymaniu informacji o wyborze przesyłki płatnej przy odbiorze.


Sklep Dziupla.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj. ZAMKNIJ