BLOG


Pierwsza hulajnoga. Modele idealne dla najmłodszychDzieci uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu i wie o tym każdy. Angażowanie ich różnego rodzaju aktywności poza domem to nie tylko świetna zabawa, ale też podstawa zdrowego rozwoju maluchów. Z pewnością każdy planuje uczyć swoje dziecko jazdy na rowerze, ale zanim do tego dorośnie, warto zdecydować się na naukę jazdy na hulajnodze.

Czytaj dalejCo powinna zawierać wyprawka dla niemowląt?Narodziny dziecka są zawsze przełomem i nowym rozdziałem w życiu. Mały człowiek wymaga troski, opieki, miłości i pielęgnacji. Jak trudna jest rola młodych rodziców, dowiadujemy się, gdy sami nimi zostaniemy. Warto się do niej przygotować, aby ułatwić sobie opiekę nad maluchem i sprawić, by pierwsze miesiące życia dziecka były łatwiejsze. Można to osiągnąć, wybierając odpowiednie akcesoria dla malucha.

Czytaj dalejCzy drewniane zabawki przeszły do lamusa?Dawniej drewniane zabawki były bardzo popularne. Po czasie odwrotu, kiedy zostały wyparte przez swoje plastikowe odpowiedniki, dziś znowu wracają do łask. To one, od wielu już lat, są cenione zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Dlaczego? Są piękne, starannie wykonane i nie bawią się za dzieci, jak wiele zabawek interaktywnych, ale pobudzają wyobraźnię i rozwój.

Czytaj dalejJak zabawki pobudzają kreatywność dziecka?Nie da się ukryć, że fantazja dziecka często nie zna granic. Ich pomysły na zabawę często zwalają rodziców z nóg. Warto jednak mieć na uwadze, że nie należy negować chęci poznawania świata i eksperymentowania. Co więcej, warto pokazać maluchowi drogę, która pozwoli mu lepiej poznać otoczenie i zasady obcowania w nim. Mogą w tym pomóc kreatywne zabawki, które z roku na rok są coraz chętniej nabywane przez rodziców.

Czytaj dalejWitamy na blogu!Blog firmy dziupla.

Czytaj dalej